wysoka temp. procesora - virus ?

Awatar użytkownika
Tomasz B
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 1 lis 2004, o 21:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik

wysoka temp. procesora - virus ?

Post autor: Tomasz B »

Witam,
Ostanio w poszukiwaniu zagadek matematycznych natknąłem się na stronę (wchodzić tylko na własną odpowiedzialność) ,
No i zamiast oczekiwanych zagadek pojawiła się pusta strona, po czym po chwili antyvir wykrył masę virusów i trojanów.
5 min później temp. procka wzrosła do 70-80 C, podczas gdy normlanie wynosi 27-33 C ...

Hmm w jaki sposób się tak mogło stać ? Uruchomienie zapętlonych zadań, może przypadek itp
Ostatnio zmieniony 7 gru 2004, o 20:06 przez Tomasz B, łącznie zmieniany 1 raz.
arigo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 852
Rejestracja: 23 paź 2004, o 10:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Pomógł: 28 razy

wysoka temp. procesora - virus ?

Post autor: arigo »

u mnie nic sie nie dzieje :P
czyzby IE sUUx po raz kolejny :>

ad tematu sensu stricte
to w podwyzszenie temp proca do 80 stopnii jakos mi sie wierzyc nie chce :)
nawet jak jest 99% zajetosci proca przez przez dluuugi czas to nie powinno tak sie dziac

ps
co ma temat (pomijajac fakt ze jest bledny) do tresci posta??
Awatar użytkownika
Tomasz B
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 1 lis 2004, o 21:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik

wysoka temp. procesora - virus ?

Post autor: Tomasz B »

arigo, też mi się wierzyć nie chciało, cud że komp wytrzymał (potem przywracanie obrazu dysku... :/c )
Program AIDA32 - Personal System Information, pokazuje dosłownie wszystko co siedzi w naszym blaszaku. Temp płyty głównej, procesora, napiecia itd itd.
Kiedy komp się zaczoł wieszać sprawdziłem jaka jest temp. procesora i wynosiła dokładnie 76 C.
Hmm wiec myśle że to przez tego vira ... bo po przywróceniu obrazu dysku wszystko powróciło do normy na szczęscie.
Yrch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: 28 gru 2004, o 20:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: AGH/WEAIiE
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 29 razy

wysoka temp. procesora - virus ?

Post autor: Yrch »

Powiem tyle.. nie zobacze nie uwierze:P 80C... stary jak mam 65 to sie niepokoje:P Przy 80 to tak na moje oko powinno cos walnac:P A co do stron zachecam do zmiany przegladarki na Mozille, Firefoxa czy jakakolwiek inna byle nie IE... O i nie uzywasz zadnych firewalli?:P No chyba ze nie masz wlaczonego skanowania portow www:P
ODPOWIEDZ