Ghost Script spod konsoli w Windows

Robson48
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 14 lis 2009, o 17:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4 razy

Ghost Script spod konsoli w Windows

Post autor: Robson48 »

Witam, mam pewne zadanie zaliczeniowe i mam pewien problem. To zadanie polega na tym że kod w pascalu generuje kod w postscripcie który jest kierowany do wyjścia do pliku i pobierany stamtąd przez intrepretor ghoscripta w CZASIE rzeczywistym.
Na linuxie odpalenie całej procedury z konsoli jest proste i wyglada tak
./program |tee wynikps|gs -dNOPROMPT -q

Wiem że w winowsie nie będę miał tego "tee" ale chodzi o to że nie wiem jaką komendą wywołać ghostscripta. Wiem że trzeba go najpierw zainstalować(odpowiednią edycję żeby działało to spod komend).
Zainstalowałem to,a el to chyba nie rozwiązuje problemu
file://localhost/C:/Program%20Files/gs/ ... a_new_user

Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniej komendy(pod cmd) żeby to działało, lub edycji Ghostscripta.

NIE, nie chcę Linuxa, nie mam na niego czasu nerwów, miejsca na dysku i go nienawidze, rozumiem że może inni go kochają, ja do nich nie należę, należeć nie będę.
spajder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 735
Rejestracja: 7 lis 2005, o 23:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 133 razy

Ghost Script spod konsoli w Windows

Post autor: spajder »

Po pierwsze dałeś linka do pliku na swoim dysku lokalnym, więc nikt go nie może odczytać.
Ghostscript działa na win i na linuxie tak samo, tzn. na win bierzesz menu start, uruchamiasz terminal (polecenie cmd) i wpisujesz takie same komendy.
Robson48
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 14 lis 2009, o 17:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4 razy

Ghost Script spod konsoli w Windows

Post autor: Robson48 »

To podaj jakąś komendę proszę przykładową, weźmy że mam program napisany w postscripcie zapisany na dysku pod nazwa binarne.ps wiec jaka komenda ?-- 3 gru 2009, o 18:25 --Nie masz pojećia co piszesz bo to nie działa. Polecenie GS NIE DZIAŁA, tak samo jak przekierowanie wyjścia w konsoli
w linuksie jest
./binarne| plik do na ktory ma byc wyjscie i zapisac sie wyniki
I to nie działa, jak ma być pod Windowsem, tylko nie pisz skasuj ./ i będzie dobrze, bo nie będzie. Jak zrobić w konsoli zapis do pliku.
ODPOWIEDZ