Prosty, darmowy program do algorytmów

Kepad90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 4 paź 2009, o 21:51
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 5 razy

Prosty, darmowy program do algorytmów

Post autor: Kepad90 »

Witam!

Mam problem. Potrzebuje prostego, darmowego programu do algorytmow, jednak nie moge znalezc nic dla siebie
Chcialem uzywac ELI, ale nie dziala pod Vista x64. Uzywalem Magicznych Bloczkow i bardzo mi odpowiada, jednak nie jest darmowy. Mozecie polecic cos dla mnie ? Nie chodzi mi o zaawansowana praca, na razie potrzebuje podstawowych funkcji, zebym mogl sie polapac.

A propos, zeby nie tworzyc nie potrzebnie dodatkowych watkow. Mozecie polecic mi jakas stronke, ktora podciagnie mnie w sprawie algorytmow ? Zaczalem lapac o co chodzi, jednak jeszcze mam problem z prawidlowym stworzeniem algorytmu od A do Z.

Dzieki za pomoc!
Lukasz_C747
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 394
Rejestracja: 5 maja 2007, o 22:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieluń
Pomógł: 99 razy

Prosty, darmowy program do algorytmów

Post autor: Lukasz_C747 »

Co znaczy podstawowe funkcje? Do samego rysowania schematów blokowych może być Diagram Designer.
Kepad90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 4 paź 2009, o 21:51
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 5 razy

Prosty, darmowy program do algorytmów

Post autor: Kepad90 »

Lukasz_C747 pisze:Co znaczy podstawowe funkcje? Do samego rysowania schematów blokowych może być Diagram Designer.
Bawilem sie innymi programami i mialy rowniez inne funkcje, to mialem na mysli.

Ten program nie spelnia moich oczekiwan, gdyz zalezy mi tez na tym, zeby mozna bylo sprawdzic czy dany algorytm jest poprawnie zrobiony, a tym programem mozna tylko narysowac algorytm.
neoszw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 1 raz

Prosty, darmowy program do algorytmów

Post autor: neoszw »

Warto zastanowić się nad MAgicznymi Bloczkami pomimo tego, że nie jest darmowy. Licencja promocyjna kosztuje SMSem 3.66 zł z VAT (jeśli jest nadal ta promocja - jeśli nie to 10.98 zł z VAT). Istnieje też sposób na obejście ograniczeń wersji trial.
ODPOWIEDZ