Studia zwiazane z informatyka?

Auron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 19 paź 2006, o 23:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 7 razy

Studia zwiazane z informatyka?

Post autor: Auron »

hihi,w sumie fajnie byłoby skończyć i matme i infe...ale...ale to troche zasochłonne i uczyć sie trzeba =]

no ale spróbować zawsze można......zawsze można też sie wycofać..
Dave
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 656
Rejestracja: 14 lip 2004, o 14:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: polska
Podziękował: 16 razy

Studia zwiazane z informatyka?

Post autor: Dave »

Wracajac do tych wydzialow na PWr to wyciagajac srednia z opinii ktore zebralem najbardziej "prestizowy" ze tak sie wyraze jest wydzial elektroniczny. w IZ nie podoba mi sie rozwiniecie skrotu "Informatyka i Zarzadzanie" to zarzadzanie mnie jakos odrzuca.
Auron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 19 paź 2006, o 23:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 7 razy

Studia zwiazane z informatyka?

Post autor: Auron »

co do porównania PWr do UWr

ja słyszałem wręcz przeciwnie...że lżej jest na UWr...(opinie osób ,które przeniosły sie na UWr bo na PWr nie dawali rady)

pozdro
Awatar użytkownika
kadiii
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 642
Rejestracja: 20 gru 2005, o 21:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 130 razy

Studia zwiazane z informatyka?

Post autor: kadiii »

Opinie, opinie... Wiem , że czasem dobrze jest się poradzić znajomych. Pamiętajcie jednak, że każdy odbiera różne rzeczy inaczej. Najlepiej wybrać się samemu na parę wykładów i samemu ocenić gdze jest najlepiej(wiem, że może to się wydać kłopotliwe dla osób z innego miasta, ale może warto poświęcić trochę czasu żeby potem nie żałować swojego wyboru).
Awatar użytkownika
max
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3306
Rejestracja: 10 gru 2005, o 17:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lebendigentanz
Podziękował: 37 razy
Pomógł: 778 razy

Studia zwiazane z informatyka?

Post autor: max »

Odległość do Wrocławia z Lublina ≈430km, więc z tym wybraniem się na wykłady to rzeczywiście będzie problem... (żeby z mojej ukochanej ściany wschodniej gdziekolwiek dojechać, to zazwyczaj będzie problem... jedynie do Wawy w miarę blisko...). Myślałem raczej o dniach otwartych... Kiedy zazwyczaj uczelnie podają ich dokładne terminy?
Dave
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 656
Rejestracja: 14 lip 2004, o 14:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: polska
Podziękował: 16 razy

Studia zwiazane z informatyka?

Post autor: Dave »

mam jeszcze pytanie dotyczace informatyki na agh, ktora informatyka uchodzi tam ze tak sie wyraze za "lepsza"? ta na wydzialem fizyki i informatyki czy na wydziale elektroniki? Sa nieco inne na wydziale elektroniki jest chyba mnie matematyki z tego co widzialem, jednak jakie sa ogolne roznice w profilu ksztalcenia? Dodam ze t na wydziale fizyki nazywa sie informatyka stosowana.
ODPOWIEDZ