Łańcuch ... C++ problem

Awatar użytkownika
tkrass
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1464
Rejestracja: 21 lut 2008, o 13:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Cambridge / Warszawa
Podziękował: 10 razy
Pomógł: 186 razy

Łańcuch ... C++ problem

Post autor: tkrass »

Koledzy wyżej postowali, jak sami napisali, bardziej w C. Poza tym jak ktoś jest początkujący może nie znać scanfów i printfów
17monika171
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 4 mar 2009, o 00:21
Płeć: Kobieta

Łańcuch ... C++ problem

Post autor: 17monika171 »

Oki dzieki wam bardzo ja znam printf i scanf ale wole bo jestem poczatkujaca cout i cin . Dzieki wielkie :*
Kajot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 16 mar 2007, o 18:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Pomógł: 18 razy

Łańcuch ... C++ problem

Post autor: Kajot »

6hokage pisze: Tak właśnie mi się wydawało.
Matshadow, to nie jest to samo, bo ten program jest w c++, a te poprzednie w c. Koleżanka prosiła właśnie o program w c++.
dostala program w C++, a konkretniej nawet w C
to jest jakby poprosila o prostokąt, a dostała kwadrat - tez jest prostokatem przeciez, choc moglaby dostac po prostu prostokat - nie bedacy kwadratem
6hokage
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: 24 mar 2009, o 13:06
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 35 razy

Łańcuch ... C++ problem

Post autor: 6hokage »

Wow, tylko, że jakoś nikt się nie kwapił do napisania w c++, a te programy w c mogły jakoś koleżankę naprowadzić na rozwiązanie problemu pod warunkiem, że choć troche zna c++ i c. Lepsza taka pomoc niż żadna. Dopiero później tkrass napisał program w c++. Zamiast się czepiać tego, że nasza pomoc była nieudolna trzeba było samemu napisać ten program jesli znasz c++. A jeśli chodzi o to twoje porównanie z prostokątem i kwadratem, nie sądzisz, że c++ należy traktować raczej jako osobny język, a nie nadzbiór c jak to ująłeś. Kompilatory c++ akceptują oba języki, ale to jest raczej jak z szympansem i człowiekiem, w 90 iluś % kody genetyczne obu gatunków są identyczne, ale czy szympans to szczególny przypadek człowieka? Strukturalnie może jesteśmy podobni, ale jak się patrzy na szympansa i na człowieka, albo na c++ i na c to jednak nie widać wielu podobieństw. Wiedza o c pozwala szybko nauczyć się c++, ale jak się zna tylko c to programu w c++ się nie zrozumie.
Kajot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 16 mar 2007, o 18:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Pomógł: 18 razy

Łańcuch ... C++ problem

Post autor: Kajot »

a czy ja krytykuje tamte kody? to byl komentarz do stwierdzenia
Matshadow, to nie jest to samo, bo ten program jest w c++, a te poprzednie w c. Koleżanka prosiła właśnie o program w c++.
moze to i troche semantyka, taki swoisty puryzm jezykowy, ale stwierdzenie ze to dwa rozne jezyki mi jakos nie pasuje luzuj poslady btw z tym szympansem i czlowiekiem to w sumie nawet niezle Ci porownanie wyszlo, bo c++ wlasnie z c "ewoluował" ; DD
6hokage
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: 24 mar 2009, o 13:06
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 35 razy

Łańcuch ... C++ problem

Post autor: 6hokage »

Komentarz, który wydawał się być podszyty kpiną, zwykłe nieporozumienie. A to twoje "luzuj poslady" - ręce i uszy opadają jak się to słyszy. Ziomal, przestań uczyć się odzywek od dresów bo wkrótce tylko takie elity będą chciały mieć Cię w swoim kręgu. Ja już skończyłem, znudziła mi się ta dyskusja, dalej nie odpisuje.
Kajot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 16 mar 2007, o 18:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Pomógł: 18 razy

Łańcuch ... C++ problem

Post autor: Kajot »

6hokage pisze:przestań uczyć się odzywek od dresów bo wkrótce tylko takie elity będą chciały mieć Cię w swoim kręgu
dziekuje za pelna troski przestrogę, choć z całkiem sporą dozą pewności w głosie rzec mogę, iż nie uważam takowej sytuacji za w jakimkolwiek stopniu prawdopodobną jednocześnie twierdzę, że ta, jak stwierdziłeś "odzywka dresów" bardzo dobrze komentuje stan wyjątkowej irytacji bijącej wrecz z Twego poprzedniego postu, mimo braku konkretnego powodu do przejawiania takich emocji - czy treść przedstawiona tymi słowy spełnia wysokie wymagania wobec używanego języka, składni i ogolnej erudycji autora posta?
6hokage
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: 24 mar 2009, o 13:06
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 35 razy

Łańcuch ... C++ problem

Post autor: 6hokage »

Nieuzasadniona irytacja - otoz nie, przeczytaj jeszcze raz swojego posta, brzmi dosc zlosliwie, okazalo sie ze nie kpiles z nikogo, ale to nie zmienia faktu ze jest dwuznaczny. A jesli chodzi o wymogi jezykowe to mam jeden, żadnych prymitywnych odzywek. To, że niektore slowa sa pod wzgledem znaczenia adekwatne do pewnych sytuacji, nie znaczy ze powinno sie ich uzywac. Nie zrozumiesz mnie, ty lubisz takie analne teksty, ja nie. Uwazasz mnie za sztywniaka, ktory akceptuje tylko grzeczne wypowiedzi, a tak nie jest. Dla mnie po prostu jezyk o tej estetyce jest zalosny, dla Ciebie jest cool i tyle. Tym razem na prawde koncze, dyskusje o gustach sa bezsensowne.
ODPOWIEDZ