Jak stworzyć dzwonek

Tu lądują tematy, które nie spotkały się z uznaniem ekipy moderującej. Wejdź i zobacz, w jaki sposób pisać nie należy ;-)
Jeśli widzisz tu swój temat, a nie jest on zablokowany - możesz go poprawić na regulaminowy i poprosić moderatora o przywrócenie. Skopiowanie swojego postu z Kosza bez żadnej korekty jest równoznaczne z otrzymaniem ostrzeżenia.
scawtwa
Posty: 0
Rejestracja: 14 maja 2022, o 06:55
Płeć: Mężczyzna
wiek: 37

Jak stworzyć dzwonek

Post autor: scawtwa » 14 maja 2022, o 09:10

Istnieje kilka sposobów na utworzenie dzwonki na telefon [wycięto link] , w tym za pomocą bezpłatnej aplikacji, takiej jak Audacity lub programu do edycji muzyki. Jeśli nie chcesz płacić za takie oprogramowanie, istnieją równie dobre opcje darmowe. Te bezpłatne opcje pozwolą Ci wybrać plik audio i podświetlić go, a następnie nacisnąć spację, aby odtworzyć tylko część dźwięku, której chcesz użyć jako dzwonka. Następnie możesz wyeksportować plik na iPhone'a lub inne urządzenie.

Możesz pobrać nowy dzwonek, przenosząc go do telefonu za pomocą przewodu USB lub z pamięci w chmurze. W zależności od iPhone'a możesz wybrać opcję ustawienia automatycznego dzwonka, ale istnieje również możliwość ręcznej zmiany dzwonka. Jeśli użyjesz tej drugiej metody, będziesz musiał ponownie wykonać powyższe kroki. Po zakończeniu procesu nowy dzwonek powinien być dostępny w opcji dzwonka w menu ustawień.

Jednym z popularnych sposobów tworzenia dzwonków jest pobranie 30 sekund ulubionej piosenki i ustawienie jej jako dzwonka przychodzącego. To świetny sposób na pokazanie swojej osobowości i pozwoli uniknąć zamieszania w telefonie, gdy jesteś w drodze. W zależności od rodzaju muzyki możesz chcieć użyć różnych utworów. Na przykład niektórzy ludzie używają muzyki rockowej do tworzenia dzwonków, podczas gdy inni wolą muzykę klasyczną, aby uniknąć nadmiernego stresu.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2022, o 13:48 przez Dasio11, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Reklama.

ODPOWIEDZ