Gdzie jest LaTeX na nowym Forum?

Sprawy techniczne; TeX, avatary, shoutbox, funkcje specjalne... O tym wszystkim tutaj.
Dilectus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2662
Rejestracja: 1 gru 2012, o 00:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 369 razy

Gdzie jest LaTeX na nowym Forum?

Post autor: Dilectus »

Właśnie - gdzie? Nie mogę go znaleźć, więc nie mogę pisać wyrażeń matematycznych.
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34125
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5192 razy

Re: Gdzie jest LaTeX na nowym Forum?

Post autor: Jan Kraszewski »

Nad polem edycji masz przycisk latex przy pomocy którego możesz tagować wyrażenia LaTeXowe. Natomiast póki co nie ma panelu, na którym można klikać komendy LaTeXowe - musisz je po prostu znać.

JK
Dilectus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2662
Rejestracja: 1 gru 2012, o 00:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 369 razy

Re: Gdzie jest LaTeX na nowym Forum?

Post autor: Dilectus »

Dziękuję, wreszcie zobaczyłem ten przycisk. Ale z utęsknieniem czekam na panel, w którym można klikać komendy LaTeXowe.
A poza tym zniknęła możliwość odwiedzania tematów, w których zabierało się głos. Dawniej, w razie potrzeby, mogłem znaleźć temat, w którego dyskusji brałem udział pół roku temu, albo dawniej. W nowym Forum tej możliwości nie mam. Albo czegoś znów nie widzę, jako człowiek starej daty... :)
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34125
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5192 razy

Re: Gdzie jest LaTeX na nowym Forum?

Post autor: Jan Kraszewski »

Dilectus pisze: 12 wrz 2019, o 09:46A poza tym zniknęła możliwość odwiedzania tematów, w których zabierało się głos. Dawniej, w razie potrzeby, mogłem znaleźć temat, w którego dyskusji brałem udział pół roku temu, albo dawniej. W nowym Forum tej możliwości nie mam. Albo czegoś znów nie widzę, jako człowiek starej daty... :)
Na pasku w lewym górnym rogu masz przycisk "Więcej..." Jak go klikniesz, to rozwinie się menu, w którym masz także opcję "Twoje posty".

JK
ODPOWIEDZ