Nienaliczanie postów?

Sprawy techniczne; TeX, avatary, shoutbox, funkcje specjalne... O tym wszystkim tutaj.
Awatar użytkownika
BSP
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 2 gru 2008, o 11:45
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W pewnym otoczeniu nieskończoności (Wrocław)
Podziękował: 11 razy
Pomógł: 6 razy

Nienaliczanie postów?

Post autor: BSP »

Przeglądając stare tematy, zaciekawiła mnie jedna rzecz. Mianowicie: https://www.matematyka.pl/274911.htm.
Użytkownik Marko_Tom ma na forum 5 postów, a pod jego nickiem jest napisane, iż ma tylko 3 posty.
Czy to jest błąd, czy może da się ukrywać/zmieniać ilość naszych postów, jaka jest wyświetlana? Słyszałem też, że kiedyś był jakiś problem z forum, np. część osób "straciła" pewną ilość "pomógł", być może i postów, choć szczegółów nie znam (nie wiem też czy i jak problem został 'rozwiązany').

Czyżby właśnie to było przyczyną? :)
Pozdrawiam
abc666

Nienaliczanie postów?

Post autor: abc666 »

Posty z niektórych forów nie są uwzględniane.
Awatar użytkownika
BSP
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 2 gru 2008, o 11:45
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W pewnym otoczeniu nieskończoności (Wrocław)
Podziękował: 11 razy
Pomógł: 6 razy

Nienaliczanie postów?

Post autor: BSP »

W sumie tak, choć w samym zalinkowanym temacie wspomniany użytkownik ma 5 postów w krótkim przedziale czasowym (3 dni) i nie ma poza tym żadnych postów, dlatego dziwnym wydało mi się, że wg napisu pod nickiem ma tylko 3 posty.
Awatar użytkownika
yorgin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12762
Rejestracja: 14 paź 2006, o 12:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 17 razy
Pomógł: 3440 razy

Nienaliczanie postów?

Post autor: yorgin »

BSP, czytając temat można zauważyć, iż został on przeniesiony. Marko_Tom przed przeniesieniem miał zanotowane 3 posty. Zgodnie z uwagą naszego admina na niektórych forach posty nie są wliczane do licznika. Tak też było w rzeczonym temacie - 3 posty zostały napisane na forum, które posty zliczało, następnie temat został przeniesiony na forum, które postów nie wlicza do licznika. Stąd mimo napisanych 5 postów w jednym temacie, tylko 3 z tego tematu są wliczone w licznik.
ODPOWIEDZ