problem z funkcją ignora

Sprawy techniczne; TeX, avatary, shoutbox, funkcje specjalne... O tym wszystkim tutaj.
entelechek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 28 cze 2013, o 17:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: mOdErAcJaR
Podziękował: 7 razy

problem z funkcją ignora

Post autor: entelechek »

Funkcja ta działaby świetnie, gdyby nie fakt, że trzeba wchodzić na profil danego ignorowanego usera, by dowolnie wybraną jego wiadomość przeczytać. Krótko mówiąc, przycisk 'wyświetl ten post' nie działa, jak powinien. Odsyła tylko do innej strony, którą chwilę później okazuje się być ten sam temat. A post usera ignorowanego jak był niewidoczny, tak niewidoczny pozostaje. Czyżbym robił coś źle?
miodzio1988

problem z funkcją ignora

Post autor: miodzio1988 »

eee a po co masz czytać posty osoby, którą chcesz ignorować? Bez sensu zupełnie.
entelechek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 28 cze 2013, o 17:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: mOdErAcJaR
Podziękował: 7 razy

problem z funkcją ignora

Post autor: entelechek »

miodzio1988 pisze:eee a po co masz czytać posty osoby, którą chcesz ignorować? Bez sensu zupełnie.
Bo postuje akurat w temacie, który nas interesuje, na przykład? Poza tym, daliście opcję wyświetlenia wybranego ignorowanego posta, a przynajmniej złudną, wypadałoby więc, byście to naprawili albo usunęli ten przycisk całkowicie. Po co dawać forum nowe funkcje, które kompletnie nie funkcjonują, jak powinny, by potem musieć się z tego kroku wycofywać w merytorycznej dyskusji?
miodzio1988

problem z funkcją ignora

Post autor: miodzio1988 »

Bo postuje akurat w temacie, który nas interesuje, na przykład?
Opcja ignoruj jest po to właśnie, żeby nie czytać postów danej osoby, więc po co masz czytać wypowiedzi tej osoby skoro zadeklarowałeś już, że tych postów czytać nie chcesz...jeszcze raz bez sensu

Jeżeli jednak chcesz czytać posty danej osoby, usuń go z listy ignorowanych osób. Chyba proste rozwiązanie, nie?
entelechek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 28 cze 2013, o 17:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: mOdErAcJaR
Podziękował: 7 razy

problem z funkcją ignora

Post autor: entelechek »

miodzio1988 pisze:
Bo postuje akurat w temacie, który nas interesuje, na przykład?
Opcja ignoruj jest po to właśnie, żeby nie czytać postów danej osoby, więc po co masz czytać wypowiedzi tej osoby skoro zadeklarowałeś już, że tych postów czytać nie chcesz...jeszcze raz bez sensu

Jeżeli jednak chcesz czytać posty danej osoby, usuń go z listy ignorowanych osób. Chyba proste rozwiązanie, nie?
Proszę przeczytać resztę mojego zacytowanego przez Cię postu i się do niej merytorycznie odnieść. A nie wyrywać zdania z kontekstu.
miodzio1988

problem z funkcją ignora

Post autor: miodzio1988 »

Merytorycznie:

Po to jest ta funkcja, żeby nie czytać postów danego użytkownika, więc nie rozumiem Twojego problemu. Albo chcesz czytać posty danego użytkownika albo nie, zdecyduj się i wtedy dodaj/usuń go z listy osób ignorowanych, problem rozwiązany, proste, nie?
entelechek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 28 cze 2013, o 17:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: mOdErAcJaR
Podziękował: 7 razy

problem z funkcją ignora

Post autor: entelechek »

miodzio1988 pisze:Merytorycznie:

Po to jest ta funkcja, żeby nie czytać postów danego użytkownika, więc nie rozumiem Twojego problemu. Albo chcesz czytać posty danego użytkownika albo nie, zdecyduj się i wtedy dodaj/usuń go z listy osób ignorowanych, problem rozwiązany, proste, nie?
Prawdziwie merytorycznie:
JEST przycisk 'Wyświetl ten post' obok postu ignorowanego użytkownika. Przycisk ten kompletnie nie funkcjonuje, jak by to wynikało z jego opisu - 'Wyświetl ten post'.
Więc ja się pytam: po co jest ten przycisk, skoro w ogóle nie działa?
Daliście pozorną możliwość konfiguracji własnej w tej kwestii, to powinniście byli wywiązać się ze swych obowiązków technicznych - czego nie zrobiliście.
Czy zamierzacie to naprawić, czy też nie?
miodzio1988

problem z funkcją ignora

Post autor: miodzio1988 »

Więc ja się pytam: po co jest ten przycisk, skoro w ogóle nie działa?
Więc ja się pytam: po co dajesz użytkownika do listy ignorowanych skoro chcesz czytać jego posty?

Przycisk dobrze, że nie działa. Albo ignorujemy albo nie, prosta sprawa
entelechek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 28 cze 2013, o 17:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: mOdErAcJaR
Podziękował: 7 razy

problem z funkcją ignora

Post autor: entelechek »

miodzio1988 pisze:
Więc ja się pytam: po co jest ten przycisk, skoro w ogóle nie działa?
Więc ja się pytam: po co dajesz użytkownika do listy ignorowanych skoro chcesz czytać jego posty?

Przycisk dobrze, że nie działa. Albo ignorujemy albo nie, prosta sprawa
Czyli daliście niedziałający przycisk, żeby nie działał!? Nie chciałbym tego Wam mówić, ale jesteście nierzetelni w tym, co robicie. Szczególnie Wasi informatycy.

'Czytać jego posty': Nie wszystkie, zaledwie część...
miodzio1988

problem z funkcją ignora

Post autor: miodzio1988 »

Ja jestem zwykłym użytkownikiem, takim jak Ty. I wypowiadam się z mojej perspektywy.

Więc usuń tego użytkownika z listy ignorowanych i czytać tylko te posty które chcesz. Mniej będziesz miał klikania i problemów, problem rozwiązany

A z guzikiem admini na pewno coś zrobią.
Awatar użytkownika
yorgin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12762
Rejestracja: 14 paź 2006, o 12:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 17 razy
Pomógł: 3440 razy

problem z funkcją ignora

Post autor: yorgin »

Problem wspomnianego przycisku oraz jego niefunkcjonalności został przyjęty. Nie ma więc potrzeby prowadzenia słownych konfrontacji.
Czyli daliście niedziałający przycisk, żeby nie działał!? Nie chciałbym tego Wam mówić, ale jesteście nierzetelni w tym, co robicie. Szczególnie Wasi informatycy.
Ta opcja jest stosunkowo rzadko używana oraz nie była zgłaszana jako niedziałająca/stanowiąca niedogodność. Przynajmniej mnie nic na ten temat nie wiadomo.
abc666

problem z funkcją ignora

Post autor: abc666 »

entelechek pisze:Czyli daliście niedziałający przycisk, żeby nie działał!? Nie chciałbym tego Wam mówić, ale jesteście nierzetelni w tym, co robicie. Szczególnie Wasi informatycy.

'Czytać jego posty': Nie wszystkie, zaledwie część...
entelechek, miodzio jest zwykłym użytkownikiem forum i nim nie zarządza, więc nie możesz brać jego stanowiska jak "naszego".

Tak jak pisał yorgin nikt nigdy nie zgłaszał problemu z przyciskiem. Przyjrzę się dlaczego nie działa.
Awatar użytkownika
Medea 2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2491
Rejestracja: 30 lis 2014, o 11:03
Płeć: Kobieta
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 479 razy

problem z funkcją ignora

Post autor: Medea 2 »

Jest szósty sierpnia 2015 i ta funkcja ("Wyświetl ten post") nadal nie działa.
ODPOWIEDZ