Wymiona moderatorów

To miejsce, gdzie można można porozmawiać na temat funkcjonowania forum, zachowania użytkowników i pracy moderatorów...
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Wymiona moderatorów

Post autor: Premislav »

Specjalnie poczekałem, aż zejdzie mi ostrzeżenie, ponieważ obsługa forum zazwyczaj nie lubi takich uwag.

Już piszę o co mi chodzi. Moderator Ponewor ostatnio był na forum pół roku temu: profiles/93776.htm
lukasz1804 wprawdzie ma ukrytą aktywność, ale ostatnio coś napisał w grudniu 2017 roku, a nie zaobserwowałem, by w ciągu ostatnich miesięcy coś poprawiał lub usuwał.
Nic do ludzi nie mam, jako do ludzi, ale funkcja moderatora nie jest za zasługi (przynajmniej niewyłącznie) i z natury rzeczy jej pełnienie opiera się na działaniu, a nie na tym, że świeci się kolorowym zielonym nickiem. Obecnie można zauważyć w grupie moderatorów sztuczny tłok, a tak naprawdę robotę odwalają Jan Kraszewski, Afish, AiDi, no i Dasio. Oczywiście, można powiedzieć, że nie dysponuję pełnym obrazem sytuacji, bo nie widzę wszystkich działów, ale user, który na forum nie wchodzi przez pół roku, bardziej nadaje się na gościa specjalnego niż na moderatora.

To tyle chciałem przekazać. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8570
Rejestracja: 17 maja 2013, o 10:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 306 razy
Pomógł: 3347 razy

Re: Wymiona moderatorów

Post autor: kerajs »

Czyżbyś z góry założył, że nazwanie najbardziej pracowitych moderatorów wymionami (patrz tytuł tematu) powiększy Twój licznik ostrzeżeń?
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Re: Wymiona moderatorów

Post autor: Premislav »

Ależ skąd, po prostu obsługa forum zazwyczaj nie lubi krytyki. Oj, to przypadkowy błąd! Miało być „wymiana", tylko niestety nie mogę już edytować, dziwne. Ale czy gdy piszę „władza w rękach ludu", to sugeruję, że lud jest rękami?
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Wymiona moderatorów

Post autor: arek1357 »

ale user, który na forum nie wchodzi przez pół roku, bardziej nadaje się na gościa specjalnego niż na moderatora.
Gość specjalny to taki, który ma jakieś zasługi na tym forum, user, który nie wchodzi przez pół roku to może od razu nie będzie gościem specjalnym co najwyżej może być np. z klasy specjalnej(wielu tu takich), co raczej wtedy nie wróżę mu tutaj kariery...

A poza tym pojechałeś po moderatorach bardzo równo, zasłaniając się błędem ortograficznym, lecz skosiłeś ich po mistrzowsku...(oczywiście tych co są uśpieni)...
(a co a należało się)...
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Re: Wymiona moderatorów

Post autor: Premislav »

A może to są „goście specjalnej troski"? Słowo specjalny może mieć zarówno pozytywny (tj. wyróżniający się, wyjątkowy, mający specjalne prawa), jak i negatywny wydźwięk (por. szkoła specjalna). W sumie na miejscu rzeczonych gości chyba wolałbym być nazwany weteranem, wiarusem czy VIP, a nie gościem specjalnym.
Oczywiście moja uwaga została zignorowana, więc dodam, że obsługa forum gra w tenisa ziemnego rakietkami do tenisa stołowego.
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34128
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5192 razy

Re: Wymiona moderatorów

Post autor: Jan Kraszewski »

Premislav pisze:dodam, że obsługa forum gra w tenisa ziemnego rakietkami do tenisa stołowego.
Kurczę, wydało się...

JK
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Wymiona moderatorów

Post autor: arek1357 »

A może to są „goście specjalnej troski"?
Chyba o niego chodzi...:

Kod: Zaznacz cały

https://film.interia.pl/wiadomosci/news-agent-specjalnej-troski,nId,1800322
ODPOWIEDZ