Reklamy na forum

To miejsce, gdzie można można porozmawiać na temat funkcjonowania forum, zachowania użytkowników i pracy moderatorów...
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Reklamy na forum

Post autor: arek1357 »

Otóż za wprowadzanie reklam na forum adminy i mody zapodają warny...

Ten fakt jest powszechnie znany, ponieważ nie mam firmy więc z tego tytułu warna nie dostałem.

Ale na forum jak łatwo zauważyć pojawia się masa reklam zewnętrznych, (dawniej tego nie było i było spokojnie) ...

Z tego tytułu , że się pojawiają te reklamy nikt warnów ani banów nie dostaje...

Jaki z tego wniosek "Co wolno wojewodzie..."

No właśnie i to chciałem podkreślić, że są równi i równiejsi, otóż z tytułu tych reklam( jak widać są święte krowy) możliwe, że adminy i mody hapią niezłą kasę...

Po co zarzynać kurę co niesie złote jaja...

Ale firmy , które wstawiają te reklamy nie rozwiązały według mnie ani jednego zadania (a może się mylę)...

A więc usery są do czarnej roboty a inni dzielą się kasą jak widać..

Chciałem jeszcze nadmienić , że owszem szanuję modów i adminów wtedy gdy są zwykłymi userami i odwalają robotę, pomagając i rozwiązując, lecz moja święta cierpliwość się kończy gdy zaczynają gwiazdorzyć i narzucać innym swój styl myślenia często beznadziejny...

Te reklamy na forum to dobry przykład...
Ostatnio zmieniony 21 lut 2019, o 12:15 przez AiDi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Temat umieszczony w złym dziale.
Awatar użytkownika
AiDi
Moderator
Moderator
Posty: 3841
Rejestracja: 25 maja 2009, o 22:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 45 razy
Pomógł: 702 razy

Reklamy na forum

Post autor: AiDi »

arek1357 pisze:Z tego tytułu , że się pojawiają te reklamy nikt warnów ani banów nie dostaje...
Bo kto ma je dostać? Obecność reklam zależy od właścicieli forum, ludzi 'z zewnątrz'. My nie mamy tu nic do gadania.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Reklamy na forum

Post autor: arek1357 »

Więc wynika stąd, że właścicielami forum jakby dobrze pogrzebał to spółki powiązane z żydostwem i masonerią...

Jak zwykle czerpią zyski na wszystkim i wprowadzają podprogowe symbole ryjące mózgi...
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34123
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5192 razy

Re: Reklamy na forum

Post autor: Jan Kraszewski »

Oraz z iluminatami, cyklistami, wegetarianami i jezuitami.

arek1357, jak zapłacisz za reklamę na forum, to Ty też będziesz mógł umieścić sobie swoją reklamę. Zakazane są reklamy nieuzgodnione, o czym powinieneś wiedzieć po przeczytaniu Regulaminu i to za takie reklamy są warny i bany.

JK

PS
Jeśli wypowiedzi przestaną dotyczyć tematu, to wątek zostanie zamknięty.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Reklamy na forum

Post autor: arek1357 »

Pojawia mi się tu też reklama Uniwersytetu Wrocławskiego, którego jesteś przedstawicielem a więc jak gdyby reklamujesz swoją firmę za co powinieneś dostać bana...

A ja ci nabijam studentów bo pomagałem niedawno jednej osobie rozwiązać zadania z Twoich zestawów na Twojej stronie...więc należą mi się za to profity, ponieważ zapewniam Ci miejsce pracy, bo jak nie będziesz miał studentów to splajtujesz Ty i Twoja firma, więc musisz mi być bardzo wdzięczny , lubię jak mi się wdzięczność okazuje , w formie materialnej lub bonusy...
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34123
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5192 razy

Re: Reklamy na forum

Post autor: Jan Kraszewski »

arek1357 pisze:Pojawia mi się tu też reklama Uniwersytetu Wrocławskiego, którego jesteś przedstawicielem a więc jak gdyby reklamujesz swoją firmę za co powinieneś dostać bana...
Oj, Arku... To nie ja reklamuję Uniwersytet Wrocławski, tylko Uniwersytet Wrocławski wykupił u właściciela forum reklamę i dlatego ją oglądasz.

JK
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22171
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3748 razy

Re: Reklamy na forum

Post autor: a4karo »

Typowe podejście: mieć za darmo każdy by chciał. Ktoś musi wziąć kasę (choćby minimalną) za utrzymanie tej infrastruktury i serwisu. Tak kasa bierze się między innymi z reklam, czasem od sponsorów.

JK, może zrobić wersję dla wrażliwych na reklamy? Oczywiście płatną. Ciekawe ilu będzie chętnych
Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8570
Rejestracja: 17 maja 2013, o 10:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 306 razy
Pomógł: 3347 razy

Re: Reklamy na forum

Post autor: kerajs »

Nie chodzi o to aby nie było reklam, lecz by były umieszczane sensownie. Mam wrażenie że kiedyś już o tym pisaliśmy.

Reklama nie powinna być dołączana do postu gdyż jego autor może sobie tego nie życzyć.
Reklama nie powinna ukazywać się między ostatnim postem a oknem szybkiej wiadomości, gdyż istotnie utrudnia odpowiedź.
Reklama nie powinna być zbyt wysoka,gdyż utrudnia śledzenie wątku.
itd

Szkoda, że właściciel ma to w nosie. Obawiam się, że przy takim podejściu za parę lat zostanie tylko polskojęzyczne forum matematyka.pisz .
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Reklamy na forum

Post autor: arek1357 »

Brawo to prawda czas z tym coś zrobić...
bosa_Nike
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1660
Rejestracja: 16 cze 2006, o 15:40
Płeć: Kobieta
Podziękował: 70 razy
Pomógł: 445 razy

Reklamy na forum

Post autor: bosa_Nike »

Koniecznie. No bo jakże to? ONI na pewno coś z tego mają, a JA nie?! I nie wszyscy są równi, rzesze szarych userów pracują w trudzie i znoju, a światowy imperializm czerpie zyski?! Pora powstać, wywieźć właścicieli serwisu np. do Jekaterynburga (bądź Świdnika, zależnie od tego, gdzie będzie bliżej), ekipę moderującą poddać przymusowej reedukacji, a władzę oddać w ręce Rad.

Tydzień bez fermentu byłby stracony...

@kerajs - wtyczka typu Adblock/AdblockPlus, a na urządzeniu mobilnym np. Adblock Browser, uwolni od niechcianej treści.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Reklamy na forum

Post autor: arek1357 »

Brawo od tej pory zaczynam doceniać Kobiety...

Masoni żydzi dewloperzy bankstery... precz z nimi...
ODPOWIEDZ