Zaginęły fragmenty końcowe posta

To miejsce, gdzie można można porozmawiać na temat funkcjonowania forum, zachowania użytkowników i pracy moderatorów...
zr3456
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 29 lis 2015, o 23:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jasło
Podziękował: 5 razy

Zaginęły fragmenty końcowe posta

Post autor: zr3456 »

Zaginęły mi obszerne końcowe fragmenty posta z Poczekalni pt.Wzory zegarowe(wskazówkowe)-co się stało?
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34218
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5197 razy

Re: Zaginęły fragmenty końcowe posta

Post autor: Jan Kraszewski »

Nic Ci nie zaginęło. Posty w "Poczekalni" muszą zostać zaakceptowane i Twój na to czeka. I nie wiem czy się doczeka, bo jest fatalnie napisany.

JK
zr3456
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 29 lis 2015, o 23:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jasło
Podziękował: 5 razy

Re: Zaginęły fragmenty końcowe posta

Post autor: zr3456 »

Jan Kraszewski pisze:Nic Ci nie zaginęło. Posty w "Poczekalni" muszą zostać zaakceptowane i Twój na to czeka. I nie wiem czy się doczeka, bo jest fatalnie napisany.

JK
Czy post o treści"Reszta wzorów jest podana w temacie głównym 412756.htm" jest napisany "fatalnie".Tego nie rozumiem.
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34218
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5197 razy

Re: Zaginęły fragmenty końcowe posta

Post autor: Jan Kraszewski »

To ja nie rozumiem o co pytasz. Bardzo długi i źle napisany post, który czeka na zaakceptowanie kończy się zdaniem "Reszta wzorów jest na 412756.htm".

JK
zr3456
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 29 lis 2015, o 23:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jasło
Podziękował: 5 razy

Re: Zaginęły fragmenty końcowe posta

Post autor: zr3456 »

Jan Kraszewski pisze:To ja nie rozumiem o co pytasz. Bardzo długi i źle napisany post, który czeka na zaakceptowanie kończy się zdaniem "Reszta wzorów jest na 412756.htm".

JK
Co tu jest do rozumienia?Do:Bardzo długiego i źle napisanego posta, który czeka na zaakceptowanie .
,napisanego rok temu i wyświetlanego przez rok!, dopisałem parę dni temu zdanie "Reszta wzorów jest na 412756.htm". i to spowodowało,że nagle sobie przypomniano,że stare fragmenty posta,są nie do zaekceptowania; a przez rok byly do zaekceptowania? Gdzie tu logika?
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34218
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5197 razy

Re: Zaginęły fragmenty końcowe posta

Post autor: Jan Kraszewski »

To nie ja akceptowałem ten post rok temu, więc nie widzę sprzeczności w tym, że dla mnie post jest "bardzo długi i źle napisany". Tym niemniej, skoro ktoś go rok temu zaakceptował, to mogę bez entuzjazmu prolongować tę decyzję.

JK
zr3456
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 29 lis 2015, o 23:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jasło
Podziękował: 5 razy

Re: Zaginęły fragmenty końcowe posta

Post autor: zr3456 »

Jan Kraszewski pisze:To nie ja akceptowałem ten post rok temu, więc nie widzę sprzeczności w tym, że dla mnie post jest "bardzo długi i źle napisany". Tym niemniej, skoro ktoś go rok temu zaakceptował, to mogę bez entuzjazmu prolongować tę decyzję.

JK
Proponuję włączyć mi edycję , postaram się poprawić te stare fragmenty tekstu.
ODPOWIEDZ