Jak wysłać ogłoszenie?

To miejsce, gdzie można można porozmawiać na temat funkcjonowania forum, zachowania użytkowników i pracy moderatorów...
Jakub Gurak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1407
Rejestracja: 20 lip 2012, o 21:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 66 razy
Pomógł: 83 razy

Jak wysłać ogłoszenie?

Post autor: Jakub Gurak »

Przed chwilą, w dziale komercyjne ogłoszenia, wysłałem ogłoszenie ( a właściwie nie wysłało) gdzie temat nazwałem dokładnie jako:
[oferuję] Pomoc online z teorii mnogości i podstawmatematyki
Nie wysłano, bo jest to ponoć nieregulaminowa nazwa tematu. I to już była 3-4 próba. Jak to poprawić?

A, jeszcze teraz spróbowałem bez nawiasów kwadratowych
oferuję pomoc online z teorii mnogości i podstaw matematyki
i też to samo. Nie wiem jak to zrobić Proszę o pomoc.

A może powinienem te ogłoszenie wysłać od razu do moderatorów? I tak je muszą zaakceptować nim będzie wysłane.Oto ogłoszenie:
Ukryta treść:    
Awatar użytkownika
Cytryn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 405
Rejestracja: 17 wrz 2016, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 46 razy

Jak wysłać ogłoszenie?

Post autor: Cytryn »

Przecinki, w niewłaściwych, miejscach... Skąd wiesz, że Twoja prośba o ogłoszenie zostaje odrzucona?
Jakub Gurak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1407
Rejestracja: 20 lip 2012, o 21:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 66 razy
Pomógł: 83 razy

Jak wysłać ogłoszenie?

Post autor: Jakub Gurak »

Dzisiaj, kilka prób, i cały czas to samo- nieregulaminowa nazwa tematu. Może coś trzeba ustawić, aby wysłać ogłoszenie, tylko nie wiem co Robię to po raz pierwszy. Proszę o pomoc.

A może wysyłanie ogłoszeń jest zablokowane, bo jak mówi regulamin tego działu, ogłoszenie musi być najpierw zaakceptowane przez moderatorów. Myślę że jednak trzeba coś ustawić (a nie po prostu wpisać nazwę tematu) tylko nie wiem co. Jestem antytalent komputerowy. Proszę o pomoc.
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34277
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5203 razy

Jak wysłać ogłoszenie?

Post autor: Jan Kraszewski »

Jakub Gurak pisze:A może wysyłanie ogłoszeń jest zablokowane, bo jak mówi regulamin tego działu, ogłoszenie musi być najpierw zaakceptowane przez moderatorów. Myślę że jednak trzeba coś ustawić (a nie po prostu wpisać nazwę tematu) tylko nie wiem co. Jestem antytalent komputerowy. Proszę o pomoc.
Twoje ogłoszenie musi być zaakceptowane przez moderację, ale najpierw musimy je zobaczyć, a ono w ogóle nie pojawia się. Oznacza to zapewne, że systemowi z jakiegoś powodu nie podoba się Twój tytuł. Postaraj się użyć zupełnie innego tytułu - może się uda.

JK
miodzio1988

Jak wysłać ogłoszenie?

Post autor: miodzio1988 »

online teoria mnogości i podstawy matematyki
I działa. Na słowo pomoc chyba system się oburza. To co dodałem moderacja niech usunie
ODPOWIEDZ