Kółko matematyczne - łańcuszki.

To miejsce, gdzie można można porozmawiać na temat funkcjonowania forum, zachowania użytkowników i pracy moderatorów...
bosa_Nike
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1665
Rejestracja: 16 cze 2006, o 15:40
Płeć: Kobieta
Podziękował: 71 razy
Pomógł: 445 razy

Kółko matematyczne - łańcuszki.

Post autor: bosa_Nike »

Być może dobrym pomysłem będzie wspólne ustalenie maksymalnego okresu wiszenia zadań w łańcuszkach w dziale Kółko matematyczne.
Mnie rozsądne wydają się dwa miesiące. Po upływie tego czasu otwierałyby się np. takie opcje:
- autor wpisu z nierozwiązanym zadaniem mógłby je zmienić na inne (podając rozwiązanie poprzedniego lub nie - w tym drugim przypadku zawsze jest możliwość wydzielenia do osobnego wątku);
- w przypadku braku reakcji z punktu wyżej dowolna chętna osoba zyskiwałaby prawo do zamieszczenia zadania zgodnego z tematem łańcuszka;
- mod/admin mógłby ewentualnie podbić* wątek w ramach przypomnienia, że jest on otwarty, lub zamieścić własne zadanie.

Dobrze byłoby poznać opinie/propozycje zainteresowanych użytkowników forum i decyzję ekipy.



*Łańcuszki są przyklejone, więc są zawsze na wierzchu, ale podbicie będzie też widoczne w nowych postach i na stronie głównej, a wiem na pewno, że są osoby, które rzadko kiedy czytają wątki spoza strony głównej.
ODPOWIEDZ