Matlab, a wasze forum.

To miejsce, gdzie można można porozmawiać na temat funkcjonowania forum, zachowania użytkowników i pracy moderatorów...
BeHappy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 18 lis 2014, o 19:38
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 9 razy

Matlab, a wasze forum.

Post autor: BeHappy »

Chciałbym spytać czy otrzymam tu także pomoc z Matlaba. Gdyż, nasze zajęcia z niego na studiach wyglądają tak, 2 jednostki lekcyjne wykład, raz w miesiącu laboratoria trwające 1 jednostkę lekcyjną, na której praktycznie nic nie zrobiliśmy, drugi wykład będzie o LaTeXie, który chociaż znam, a trzeci połączenie już Matlaba i Latexa i kolokwium. -> Jeśli mogę stworzyć taki temat proszę o konkretny dział.

I jeszcze chciałem się zapytać czy w waszym forumowym LaTeXie mogę używać wszystkich formuł tak jakbym pisał normalnie, np. czy da się zamiast pisania \(\displaystyle{ stosować $ itd.?}\)
miodzio1988

Matlab, a wasze forum.

Post autor: miodzio1988 »

Uzyskasz tez pomoc z Matlaba.

Dział :

forum13.htm
Awatar użytkownika
M Ciesielski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2524
Rejestracja: 21 gru 2005, o 15:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bytom
Podziękował: 44 razy
Pomógł: 302 razy

Matlab, a wasze forum.

Post autor: M Ciesielski »

BeHappy pisze:I jeszcze chciałem się zapytać czy w waszym forumowym LaTeXie mogę używać wszystkich formuł tak jakbym pisał normalnie, np. czy da się zamiast pisania \(\displaystyle{ stosować $ itd.?}\)
Wpisanie podwójnego dolara otwiera klamrę \(\displaystyle{ , ponowne wpisanie dwóch dolarów na końcu zamyka ją.}\)
ODPOWIEDZ