Ogólnie o forum.

To miejsce, gdzie można można porozmawiać na temat funkcjonowania forum, zachowania użytkowników i pracy moderatorów...
Santor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 7 gru 2012, o 23:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kruszwica
Pomógł: 2 razy

Ogólnie o forum.

Post autor: Santor »

Witam.
Jestem tu od paru dni i jedna rzecz zwróciła moją uwagę. Wychowujecie na tym forum bande debili że się tak brzydko wyraże. Każdy z czym by nie przyleciał (czesto spam 5 tematów z zadaniami) ma odrazu rozwiąznie do zadania. Nie lepiej by było nakierowywać po prostu ludzi podając przydatne wzory i metody? Jest to pierwsze forum, na którym się z czymś takim spotkałem.
piasek101
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23496
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 22:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: piaski
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 3264 razy

Ogólnie o forum.

Post autor: piasek101 »

Poczytaj moje posty.
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Ogólnie o forum.

Post autor: miki999 »

Też tego nie lubię, ale to ludzie tworzą forum. Karać jeleni odrabiających za ludzi zadania domowe też nikt nie będzie.

No i lepsze to niż forum, na którym 90% zapytań leci do Kosza.
Awatar użytkownika
scyth
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6392
Rejestracja: 23 lip 2007, o 15:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1087 razy

Ogólnie o forum.

Post autor: scyth »

Santor - ale jeśli ktoś chce zrozumieć, to nasze forum jest chyba najlepszym miejscem w polskim internecie, gdzie znajdzie taką pomoc. Więc są różni użytkownicy, nikt nie ma obowiązku odpowiadać (szczególnie gdy uzna, że jego pomoc pójdzie na marne).
Awatar użytkownika
Inkwizytor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4105
Rejestracja: 16 maja 2009, o 15:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 428 razy

Ogólnie o forum.

Post autor: Inkwizytor »

Ja również staram się nakierowywać, a nie podawać rozwiązania na tacy. Fakt, że trochę mnie nie było ostatnio, ale wciąż widzę te same osoby są na forum, tak więc jest mnóstwo osób starających się nauczyć myślenia.

Oczywiście gdy problem jest bardziej zawiły i z wymiany postów wynika, że szukający pomocy nie liczy li tylko na rozwiązanie, to koniec końców pojawia się ono tak czy siak.
ODPOWIEDZ