Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

To miejsce, gdzie można można porozmawiać na temat funkcjonowania forum, zachowania użytkowników i pracy moderatorów...
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

Post autor: arek1357 »

W sumie ja też mógłbym być modem!
Zrobiłby tu porządek na forum
Awatar użytkownika
Althorion
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4541
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 18:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 662 razy

Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

Post autor: Althorion »

Od czego byś zaczął? Co zmienił?
Gouranga
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1561
Rejestracja: 16 maja 2013, o 17:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 11 razy
Pomógł: 242 razy

Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

Post autor: Gouranga »

AiDi, owijanie w bawełnę prowadzi do przewrażliwienia na punkcie poprawności politycznej, a to do totalnej katastrofy bo co powstrzymuje władze przed publicznym powiedzeniem "world trade center zburzyli amerykanie, tupolew został zestrzelony a muzułmanie powinni wypierniczać z europy"? Polityczna poprawność wynikająca z tego, że nie mówią jak jest. Róbcie tak dalej a klęska pokroju islamizacji Francji dotknie i to forum. Głupim ludziom trzeba mówić wprost, że są głupi.
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

Post autor: Premislav »

Mnie się nie podoba to, że można dostać warna za napisanie nazwy choroby, na którą zmarł feldmarszałek Dybicz, bądź przymiotnika od tejże pochodzącego, natomiast chamskie i impertynenckie odzywki czasami nie skutkują nawet upomnieniem, o ile napisane są dość sprytnie (tj. bez wulgaryzmów i bezpośredniego obsypywania epitetami). Czyli większy nacisk na kulturę słowa niż na tę potocznie rozumianą (i w mojej opinii ważniejszą).
Ale ogólnie nie jest źle.
Awatar użytkownika
AiDi
Moderator
Moderator
Posty: 3841
Rejestracja: 25 maja 2009, o 22:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 45 razy
Pomógł: 702 razy

Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

Post autor: AiDi »

Tak Gouranga, z pewnością ludzie przestaną tu wchodzić jak nie będziemy nazywać innych bezmózgimi idiotami.
Gouranga
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1561
Rejestracja: 16 maja 2013, o 17:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 11 razy
Pomógł: 242 razy

Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

Post autor: Gouranga »

AiDi, chyba nie zrozumiałeś mojego toku myślenia.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

Post autor: arek1357 »

Ja bym zmienił wstawianie warnów za wyrażanie własnych poglądów niech się skupią nad wartością merytoryczną postów a nie nad tym że ktoś napisał coś co nie mieści się w ich ograniczonym światopoglądzie!!
Każdy może napisać co myśli i co czuje od tego jest forum a jeśli Yorgin uważa inaczej niech zmieni
poglądy lub niech odda administrowanie forum ludziom bardziej otwartymi kreatywnym.
To że wstawiasz warny za nic jest mało istotne możesz mnie zbanować ostatnim warnem nic nie zmieni.
Ciało zabijesz duch dalej będzie żył! Pamiętaj!!!

Guaranga popieram Cię masz rację!!! Dobrze mówisz...
Nie walczcie z nami. To do niczego nie prowadzi.

Wy chcecie być poprawni politycznie i nie chodzi wam o porządek na forum bo on tu jest.
Zauważcie Moderatorzy że ja nie piszę w sekcji algebra czy kombinatoryka lecz tam gdzie "można"
wymieniać myśli i poglądy a i tak dostaję warny za to że mam własne zdanie i nie bójcie się nie chcę dla was zła walczę o dobro...
Proszę za ten post zbanujcie mnie Do dzieła Yorgin!
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

Post autor: Premislav »

Proponuję, byś opowiedział o tym u Jerry'ego Springera.
Naprawdę nie rozumiesz, że dostałeś warna za offtopic? Gdybyś napisał tamto o słowie "abrakadabra", czy o co tam chodziło, w Hyde Parku, to nie naraziłbyś się na żadne konsekwencje. Wątki matematyczne są po to, by pisać o matematyce, a nie o swoim światopoglądzie, pogodzie za oknem czy jakiejkolwiek innej niepowiązanej sprawie.
Awatar użytkownika
jutrvy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1202
Rejestracja: 24 lis 2014, o 18:04
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 10 razy
Pomógł: 239 razy

Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

Post autor: jutrvy »

O - ja się zgadzam z przedprzed mówcą. Za normalne posty, które niosły za sobą treść merytoryczną (ale może forma była zbyt "oryginalna") dostałem ostrzeżenia - w sumie nazbierało się ich cztery... A mam konto od niedawna...
Awatar użytkownika
Igor V
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1605
Rejestracja: 16 lut 2011, o 16:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 18 razy
Pomógł: 604 razy

Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

Post autor: Igor V »

arek1357 pisze: Ja bym zmienił wstawianie warnów za wyrażanie własnych poglądów niech się skupią nad wartością merytoryczną postów a nie nad tym że ktoś napisał coś co nie mieści się w ich ograniczonym światopoglądzie!!
Miałeś jasno powiedziane za co dostałeś warna.Za spam.Trzeba było napisać w off topic.Zresztą on żadnej wartości merytorycznej nie miał.
arek1357 pisze:Każdy może napisać co myśli i co czuje od tego jest forum a jeśli Yorgin uważa inaczej niech zmieni
poglądy lub niech odda administrowanie forum ludziom bardziej otwartymi kreatywnym.
Po to jest off topic.Zresztą nikt do Ciebie nie będzie się dostosowywał.Bo Ty tak chcesz.
arek1357 pisze:Nie walczcie z nami. To do niczego nie prowadzi.
Z wami czyli z kim ? Z 2-3 osobami ???
Gouranga pisze:Zauważcie Moderatorzy że ja nie piszę w sekcji algebra czy kombinatoryka lecz tam gdzie "można"
wymieniać myśli i poglądy a i tak dostaję warny za to że mam własne zdanie
To musisz zrozumieć że do poglądów jest off topic ,a nie tematy matematyczne.Tam jest miejsce na wymienianie "myśli" i "poglądów".
arek1357 pisze:i nie bójcie się nie chcę dla was zła walczę o dobro...
Ta ,robisz tylko zamieszanie i nie potrafisz się pogodzić z tym że nie masz racji i Ciebie też pewne zasady obowiązuję ...
Awatar użytkownika
AiDi
Moderator
Moderator
Posty: 3841
Rejestracja: 25 maja 2009, o 22:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 45 razy
Pomógł: 702 razy

Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

Post autor: AiDi »

jutrvy pisze:Za normalne posty(...) (ale może forma była zbyt "oryginalna") dostałem ostrzeżenia
No litości! Przecież jest jawnie napisane za co dostałeś warny, właśnie za tę "oryginalną formę", więc o co chodzi? Regulamin jest jasny i klarowny, każdy się zgodził go przestrzegać rejestrując się tutaj, więc nie rozumiem problemu. Jest w nim np. uwaga na temat wulgaryzmów. Zgodziłeś się ich nie używać, zatem skoro użyłeś to tym samym zgodziłeś się na przyjęcie kary za to. Jak zwykle winni wszyscy wokoło, a nie my sami
arek1357 pisze:Każdy może napisać co myśli i co czuje od tego jest forum
Od tego jest podział na działy i tematy, żeby nie pisać gdzie popadnie co kto myśli i czuje.
arek1357 pisze:To że wstawiasz warny za nic
Ignorancji ciąg dalszy, a wystarczy zajrzeć na swoje konto użytkownika, żeby się dowiedzieć za co warny zostały przyznane.
arek1357 pisze: lecz tam gdzie "można" wymieniać myśli i poglądy
Nie, nie pisałeś tam gdzie można.
Gouranga pisze:AiDi, chyba nie zrozumiałeś mojego toku myślenia.
Zrozumiałem lepiej niż Ci się wydaje, to tylko prosty wniosek z tego co napisałeś.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

Post autor: arek1357 »

Drugiego warna dostałem w Hydeparku czy offtopicu czy w jakiś innych luźnych gadkach za to że powiedziałem o kabarecie więc nawet,
i tam trzeba mieć zasznurowaną buzię sami przeczycie temu co piszecie że niby tam można a okazuje się że jednak nie można.

-- 11 kwietnia 2015, 10:18 --

O macie za to warn haha dobre:

za kabaret Kabaret sami żeście zrobili:

386785.htm#p5338195.
Awatar użytkownika
Igor V
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1605
Rejestracja: 16 lut 2011, o 16:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 18 razy
Pomógł: 604 razy

Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

Post autor: Igor V »

No i znowu pudło, nie umieściłeś go w Hydeparku czy offtopicu (nawiasem mówiąc w tym drugim to akurat jest teraz) ,tylko w temacie "Co Ci się w matematyka.pl nie podoba ?" I nie ma z tym tematem nic wspólnego .Poza tym nawet jak napiszesz to w np: "Najlepsze utwory muzyczne" itd to nie dziw się że znowu dostaniesz warna ,bo znowu dany temat do tego nie jest ,mimo że są w offtopic.
Awatar użytkownika
jutrvy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1202
Rejestracja: 24 lis 2014, o 18:04
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 10 razy
Pomógł: 239 razy

Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

Post autor: jutrvy »

AiDi, wybacz... Zapomniałem, że w internecie nie widać ironii - powinienem jakoś oznaczyć mojego wcześniejszego posta czymś w stylu <sarkazm> czy jakoś tak... Przepraszam za zamieszanie...
Awatar użytkownika
AiDi
Moderator
Moderator
Posty: 3841
Rejestracja: 25 maja 2009, o 22:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 45 razy
Pomógł: 702 razy

Co Ci się w matematyka.pl nie podoba?

Post autor: AiDi »

O macie za to warn haha dobre:
Przecież wyraźnie jest napisane z jakiego tematu zostało to wydzielone i nie było to nic z HydeParku, chyba potrafisz czytać, prawda? Powtarzam - wszystko można sprawdzić, wystarczy umieć czytać.

Jako, że wszystko w tej kwestii zostało już wyjaśnione, dalsze wątpliwości (których być już nie powinno) proszę kierować na pw lub ewentualnie do sąsiedniego tematu, tu kończymy off-topic, bo to nie temat do roztrząsania czyichkolwiek uzasadnionych warnów.
ODPOWIEDZ