Pytanie dotyczące zachowania admina

To miejsce, gdzie można można porozmawiać na temat funkcjonowania forum, zachowania użytkowników i pracy moderatorów...
Awatar użytkownika
marcinn12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 882
Rejestracja: 23 sty 2007, o 15:06
Płeć: Kobieta
Podziękował: 61 razy
Pomógł: 193 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: marcinn12 »

scyth pisze:miodzio - trochę przesada z tym dawaniem "pomógł"
marcinn - zmień sobie płeć w profilu, jeśli chcesz się pożalić jest do tego specjalny temat, gdzie możesz robić to bez strachu o swój los

Nie chce sie pozalic bo po co ?? Swoja kare "odczekałem" wiec i tak juz mi nic nie wroci tych straconych chwil na tym wspaniałym forum

btw moja płec to moja osobista sprawa, co Ty na to ze czuje sie wewnętrznie kobietą? Czy w regulaminie jest cos na temat wyboru płci? No chyba nie, wiec nie masz prawa mi narzucac co mam robic chcociaz ze masz wladze. Specjalnie ustawiłem na kobiete i tak musi zostac
Awatar użytkownika
smigol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3454
Rejestracja: 20 paź 2007, o 23:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 89 razy
Pomógł: 353 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: smigol »

miodzio, mój kolega kiedyś powiedział taki tekst, i bardzo mi zapadł w pamięci, troszkę pasuje do tej sytuacji:
"miej wyjebane, a będzie Ci dane"

Może dość dosadnie, ale prawdziwe IMO ;]



Nie czytałem tych wypracowań na miliard słów, bo mi się nie chciało i nie mam czasu teraz, ale jak dla mnie to robisz z igły widły. Z drugiej jednak strony, każdy użytkownik, czy to admin, czy zwykły user jak ja powinien przestrzegać regulaminu. Cóż z tego, że to oni go tworzyli (admini). Konstytucjonalistów obejmuje takie samo prawo jak wszystkich innych.
luka52
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8601
Rejestracja: 1 maja 2006, o 20:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 47 razy
Pomógł: 1816 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: luka52 »

Po pierwsze miodzio1988 to daruj sobie to ironiczne pisanie "Panie adminie".
miodzio1988 pisze:Czemu Luka52 ostrzeżenia nie dostał?
Bo jest administratorem pisząc krótko. Nie znaczy to oczywiście, że mogę bezkarnie robić co mi się podoba, ale to jest inna bajka.
miodzio1988 pisze:Czy zostawiamy to, bo to jest admin? Mamy "równiejszych " w naszym gronie?
A co jeszcze chcesz z tym zrobić? Zgłosić na policję?
miodzio1988

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: miodzio1988 »

Aha no spoko.
Nie znaczy to oczywiście, że mogę bezkarnie robić co mi się podoba, ale to jest inna bajka.
No właśnie ta sytuacja pokazuje, że możesz. No bo kto Ci zabroni? Szkoda, że nie masz na tyle jaj(odwagi), aby przyznać się do hipokryzji(no, bo ile wstawiłeś ostrzeżeń za to co sam zrobiłeś, e? ).
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: Rogal »

To możecie potraktować jak głos JKM-a ;p.
Zaiste każdy, kto uważa obowiązek zapinania pasów za słuszny jest baranem i to do kwadratu. Jest po prostu zwykłym, tresowanym socjalistycznym bydlęciem, które robi tak, jak mu każą, nie używając własnego mózgu nawet w tak prostych sprawach.

Moja reakcja byłaby podobna, choć ze względu na to, że Miodzia trochę znam i lubię użyłbym nieco łagodniejszych słów.
Co do tej dyskusji więc, to Luka52 miał rację o tyle, że zachowałeś się Miodziu jak zwykły stadny baran, który biegnie, gdzie mu każą, a kto od stada odstępuje, to na niego głośno beczy.
Jak chcesz o tym porozmawiać, to napisz do mnie na gg, to podam Ci swoje uzasadnienia tych tez, gdyż na forum jak wiemy, od polityki raczej stronimy.
miodzio1988

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: miodzio1988 »

Rogal pisze:Co do tej dyskusji więc, to Luka52 miał rację o tyle, że zachowałeś się Miodziu jak zwykły stadny baran, który biegnie, gdzie mu każą, a kto od stada odstępuje, to na niego głośno beczy.
Jestem baran i idę razem z tłumem, bo mam inne zdanie niż FANATYK walczący o swoją godność i kaleko rozumianą wolność ....hmmmm No nie wiedziałem . Postaram się następnym razem nie mieć własnego zdania
Rogal pisze:Jak chcesz o tym porozmawiać, to napisz do mnie na gg, to podam Ci swoje uzasadnienia tych tez, gdyż na forum jak wiemy, od polityki raczej stronimy.
Ale to wieczorem(jeśli oczywiście będziesz ) , bo teraz JAK BARAN idę do mojej dziewczyny ( no większość stada tak robi, więc ja też muszę...). Tylko nie wiem, co mam zrobić na obiad, żeby była Ona zadowolona. Na pewno nie pokieruję się SWOIMI pomysłami, bo ja taki stadny baran jestem

Hipokryzja wyszła na jaw, więc temat możemy zamykać.
Reszta dyskusji odbędzie się zapewne na prv, więc...dziękuję wszystkim za uwagę i zapraszam na kolejny odcinek z cyklu " Miodzia problemy" . Następnym razem będziemy mówić o tym czemu scyth mi wstawił ostrzeżenie Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
scyth
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6392
Rejestracja: 23 lip 2007, o 15:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1087 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: scyth »

miodzio1988 pisze:Tylko nie wiem, co mam zrobić na obiad, żeby była Ona zadowolona.
Może baraninę?
miodzio1988

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: miodzio1988 »

Dzięki za pomoc
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: Rogal »

Niestety nie mogę Ci tutaj publicznie zostawić ostatniego słowa, bo ktoś mógłby odnieść mylne wrażenie, że masz rację.
Miodzio pisze:Jestem baran i idę razem z tłumem, bo mam inne zdanie niż FANATYK walczący o swoją godność i kaleko rozumianą wolność ....hmmmm :D
Nie, jesteś baran, bo nigdzie nie podałeś żadnych argumentów za swoimi racjami, tylko od razu zacząłeś na kolesia beczeć, że jest baranem. To właśnie jest myślenie stadne.
"kaleko rozumianą wolność" - to jak Ty rozumiesz wolność w takim razie?
Miodzio pisze:Ale to wieczorem(jeśli oczywiście będziesz ) , bo teraz JAK BARAN idę do mojej dziewczyny ( no większość stada tak robi, więc ja też muszę...). Tylko nie wiem, co mam zrobić na obiad, żeby była Ona zadowolona. Na pewno nie pokieruję się SWOIMI pomysłami, bo ja taki stadny baran jestem
Tutaj sam sobie strzelasz w stopę - bo właśnie jeszcze co jak co, ale kwestie miłosne człowiekowi władza pozostawiła póki co w spokoju - nikt nie kazał Ci się zakochać ani wybrać tej dziewczyny prawda? Więc masz tutaj pełną wolność - czy jest "kaleka" wedle Twej opinii?
Dlaczego uważasz, że prawo do decyzji o zapięciu pasów bądź nie to jest coś zupełnie innego niż prawo do wybrania co masz ugotować jej na obiad?

Jak do mnie napiszesz dziś, to proszę, włącz mózg :P
luka52
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8601
Rejestracja: 1 maja 2006, o 20:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 47 razy
Pomógł: 1816 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: luka52 »

Jako, że dyskusja schodzi na inne tematy, ten wątek zamykam.
Zablokowany