Skuteczna pomoc z fizyki i matematyki, statystyki on-line, rozwiązywanie zadań, przygotowanie do kolokwium, matury itp.

korki_fizyka
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował: 1 raz

Skuteczna pomoc z fizyki i matematyki, statystyki on-line, rozwiązywanie zadań, przygotowanie do kolokwium, matury itp.

Post autor: korki_fizyka » 11 paź 2019, o 10:21

Jestem magistrem fizyki, długoletnim nauczycielem w szkołach średnich, egzaminatorem OKE.
Od ponad 20 lat udzielam korepetycji z fizyki na różnych poziomach: gimnazjum, szkoła średnia, studia wyższe.

Oferuję:

- rozwiązywanie zadań przez internet, odsyłam kompletne rozwiązania z komentarzem i obszernymi objaśnieniami, krok po kroku.

-- istnieje też możliwość konsultacji via Skype z wykorzystaniem wirtualnej tablicy, której treść pozostaje na komputerze

- przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, zapewniam swoje materiału w formie elektronicznej

-dla STUDENTÓW opracowuję wyniki pomiarów ćwiczeń laboratoryjnych, rachunek błędów, wykresy, regresja, wnioski końcowe itp.

-pomagam w pisaniu wszelkiego rodzaju referatów, prezentacji, prac zaliczeniowych itd.

Działam zgodnie z algorytmem: algorytmem:

1. Ty wysyłasz w pierwszym mailu komplet materiałów (w pdf jeśli łaska): treści zadań lub temat laborki wraz z wynikami pomiarów, instrukcje itp.
2. uzgodnienie terminu wykonania i ceny
3. wpłata na konto w mBanku lub skan przelewu na maila
4. wysyłka gotowego opracowania bądź rozwiązań zadań w uzgodnionym terminie

podaję adres mailowy do kontaktu: korki_fizyka@tlen.pl

najlepiej w godzinach 8-22, przez cały tydzień

pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

ODPOWIEDZ