[Oferuję] Przygotowanie do matury z mate, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno i okolice - absolwent Politechniki Warszawskiej

PiFi
Użytkownik
Użytkownik

[Oferuję] Przygotowanie do matury z mate, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno i okolice - absolwent Politechniki Warszawskiej

Post autor: PiFi » 9 lis 2020, o 14:35

Korepetycji udzielam osobiście w domu ucznia.

Jestem po studiach na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
Finalistą olimpiad matematycznych oraz technicznych.

Przygotowuję do matury z matematyki.

Piotr
skniht@gmail.com

PiFi
Użytkownik
Użytkownik

Re: [Oferuję] Przygotowanie do matury z mate, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno i okolice - absolwent Politechniki Warszaws

Post autor: PiFi » 25 lis 2020, o 14:14

Telefon do mnie to 796 765 404
Piotr Góral

PiFi
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: PiFi » 30 lis 2020, o 10:51

Aktualizacja ogłoszenia:

Studiowałem na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej, jestem finalistą olimpiad matematycznych i technicznych.
Nauka i technika to moje pasje.
Przygotowuje do zrozumienia matematyki. Pomagam uczniom w codziennych trudnościach z przedmiotem.

Korepetycji udzielam osobiście w domu ucznia.

Moim osiągnięciem jest przygotowanie inteligentnego ucznia któremu groziło brak klasyfikacji i niedopuszczenie do matury tak, że uzyskał z matury jedną z dwóch najwyższych ocen w szkole.
Umiem dobrze i jasno przekazywać wiedzę. Uczę tak by to uczeń sam rozwiązywał zadania. Razem pracujemy jak nie zatrzymać się na problemach ani nie zabrnąć w ślepą lub długą drogę prowadzącą do rozwiązania. Podpowiadam jak i gdzie szukać inspiracji do rozwiązywania zadań.
Samodzielność ucznia i to, żeby jak najwięcej zrozumiał pozwoli mu później samodzielnie wykazać się na egzaminie.
Przygotowuję do testów, klasówek i matury.
Jestem otwarty na trudne przypadki. Wykazuje się cierpliwością i śledzeniem toku myślenia ucznia ewentualnie podpowiadając jak sprawdzić czy jest dobry i jak go zmodyfikować.

Zainteresowanych proszę o kontakt.

Więcej informacji w wiadomości prywatnej i na email.

Piotr Góral
https://www.dropbox.com/s/392whr1xuziev ... i.jpg?dl=0

PiFi
Użytkownik
Użytkownik

Re: [Oferuję] Przygotowanie do matury z mate, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno i okolice - absolwent Politechniki Warszaws

Post autor: PiFi » 30 lis 2020, o 21:32

Moim osiągnięciem jest przygotowanie inteligentnego ucznia któremu groziło brak klasyfikacji i niedopuszczenie do matury tak, że uzyskał z matury jedną z dwóch najwyższych ocen w szkole.

ODPOWIEDZ