Przeniesienie na inny wydział Politechniki Warszawskiej

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o studiowaniu: co wybrać? jakie są warunki przyjęć? życie studenckie? Zajrzyjcie tutaj!
gorgo15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 16:54
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 2 razy

Przeniesienie na inny wydział Politechniki Warszawskiej

Post autor: gorgo15 »

Witajcie,
czy jest tutaj ktoś kto orientuje się w kwestii przeniesienia na inny wydział PW?
Sytuacja jest taka: nie wiem czy się dostanę na MEiL, jest taka szansa, ale też duże prawdopodobieństwo, że jednak zabraknie kilka punktów :/
Najbardziej chciałabym studiować LiK. Jeżeli to by nie wypaliło to pozostaje mi MiBM (oczywiście poza MEiL). Wiem, że przy przenoszeniu trzeba mieć zgodę dziekanów i oczywiście dobre wyniki w nauce Interesuje mnie to czy na taki manewr jak WIP->MEiL lub SiMR-MEiL jest realna szansa?
Ktoś z Was zna osobę, która się przeniosła na MEiL?
Pozdrawiam
rymek94
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: 9 paź 2013, o 19:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 75 razy
Pomógł: 18 razy

Przeniesienie na inny wydział Politechniki Warszawskiej

Post autor: rymek94 »

Chyba najlepszym wyjściem byłoby zastartowanie na jakikolwiek na MEiL. Po roku można się przenieść na każdy właściwie kierunek na wydziale. Co do przenoszenia, nie znam się, i nie chcę Ci robić nadzieii, ale myślę że możliwe jest przejście z wydziału na wydział. Problemem jest to że jest ograniczona ilość miejsc na wydziale. Ale po roku ludzi odpadają, rezygnują, znikają... . I robią się miejsca znam kolesia co się przeniósł z zaocznych na dzienne na MEiL'u. I wszystko gra. Więc jeśli będziesz uparty i będziesz chciał się przenieść to na pewno da radę.
Pozdrawiam F.R
Bartolinho10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 16 lis 2013, o 14:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mazowieckie

Przeniesienie na inny wydział Politechniki Warszawskiej

Post autor: Bartolinho10 »

Napisz mailem do PW i się wszystkiego dowiesz, bez gdybania. Wyjaśnią Ci jak lepiej zrobić
gorgo15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 16:54
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 2 razy

Przeniesienie na inny wydział Politechniki Warszawskiej

Post autor: gorgo15 »

Dziękuję za odpowiedzi :)
Wiem, że w tym momencie nawet PW mi nie odpowie czy będzie możliwość przeniesienia się, bo nie wiadomo czy ktoś wgl odpadnie itd ;) Teoretyczna możliwość przeniesienia się istnieje niezależnie od wydziału.
rymek94 pisze: I robią się miejsca znam kolesia co się przeniósł z zaocznych na dzienne na MEiL'u. I wszystko gra.
Rymek dziękuję podwójnie za iskierkę nadziei :)

Najbardziej chciałabym się właśnie dowiedzieć czy znacie takie osoby, które przeniosły się na MEiL, czy jest wgl sens łudzić się, że uda mi się ;)
ODPOWIEDZ