Kierunki zamawiane na politechnice poznańskiej

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Semtex4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 14 lut 2010, o 12:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Września
Podziękował: 6 razy
Pomógł: 17 razy

Kierunki zamawiane na politechnice poznańskiej

Post autor: Semtex4 »

Mam pytanie związane z kierunkiem zamawianym. Na stronie Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania oraz na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego jest dostępna informacja, że Budowa maszyn jest kierunkiem zamawianym od 2010 do 2014 roku w Poznaniu. Natomiast na stronie Politechniki Poznańskiej pojawiła się lista kierunków zamawianych o które stara się politechnika na przyszły rok akademicki i nie ma na niej Budowy maszyn. Jak to w końcu jest? Budowa maszyn będzie zamawiana w roku akademickim 2012/2013 na Politechnice Poznańskiej? Z góry dzięki za odpowiedź. Jak wiecie gdzie warto studiować Budowę maszyn to piszcie. Zależy mi aby był to kierunek zamawiany na danej uczelni gdyż nie ukrywam, że potrzebuję tych pieniędzy, a uczę się dobrze i mam spore szansę na te stypendium.
iglomosh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 75
Rejestracja: 6 maja 2010, o 18:05
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 16 razy
Pomógł: 6 razy

Kierunki zamawiane na politechnice poznańskiej

Post autor: iglomosh »

Informacja na temat kierunków zamawianych na Politechnice Poznańskiej ma pojawić się dopiero pod koniec czerwca (chyba 28.06-30.06, coś w tym okresie). Wszystko zależy od tego jak wykorzystali środki z poprzednich lat. Skoro było wpisane od 2010 do 2014 to pewnie będzie, ale nie wiadomo czy to dotyczy I stopnia, czy też II-giego. Niezłe zamieszanie jest z tymi kierunkami zamawianymi. To samo z informatyką na Politechnice Poznańskiej - niby ma być nadal zamawiany, ale żadnej oficjalnej, wiążącej informacji.
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34541
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 5226 razy

Kierunki zamawiane na politechnice poznańskiej

Post autor: Jan Kraszewski »

piotr93w pisze:Skoro było wpisane od 2010 do 2014 to pewnie będzie,
Skoro było tak wpisane, to znaczy, że ostatnią rekrutacją objętą studiami zamawianymi była ta z 2011 r. i teraz zapewne czekają na wyniki tegorocznego konkursu.

JK
ODPOWIEDZ