Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Tu lądują tematy, które nie spotkały się z uznaniem ekipy moderującej. Wejdź i zobacz, w jaki sposób pisać nie należy ;-)
Jeśli widzisz tu swój temat, a nie jest on zablokowany - możesz go poprawić na regulaminowy i poprosić moderatora o przywrócenie. Skopiowanie swojego postu z Kosza bez żadnej korekty jest równoznaczne z otrzymaniem ostrzeżenia.
Awatar użytkownika
c-rasz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 23 maja 2024, o 04:28
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 20 razy
Pomógł: 2 razy

Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: c-rasz »

arek1357 pisze: 17 kwie 2024, o 10:52 Ziemia kręci się wokół własnej osi, wokół słońca układ słoneczny
Nie, US nie kręci się wokół Słońca (duża litera!) lecz wszystkie jego składniki, w tym i samo Słońce — krążą wokół wspólnego środka ciężkości.
Zazwyczaj jest on pod Słońca powierzchnią, ale gdy duża część planet jest w koniunkcji — to środek ciężkości jest ponad powierzchnią Słońca, i ono go obiega...
bardziej mnie przekonuje 3 kolorowa tęcza bo trzy kolory to baza wektorowa tworząca całą gamę kolorów choćby i na kompie słynne RGB, RGB to nie tęcza, bo nie ma układu 3 równoległych linii, lecz jest "fazowym" trójkątem.
niestety szóstka jest ułomna w stosunku do siódemki ? Jeśli chodzi o szóstkę, to wszystkie p-liczby większe od \(\displaystyle{ 3}\) sąsiadują bezpośrednio z liczbą podzielną przez \(\displaystyle{ 3}\)# czyli szóstkę właśnie. Tak, że tego...
Slup pisze: 18 kwie 2024, o 12:35 odpowiedz mi na pytanie: dlaczego stosowanie prezerwatywy podczas zwykłego stosunku seksualnego przez sakramentalne małżeństwo jest według doktryny KK niemoralne?
Wyjaśnienie jest takie, że księża... nie znają tematu! Lepiej zorientowani są księża grekokatoliccy, bo mają... żony!
Z całym szacunkiem dla Kościoła — muszę być tu przeciw, bo lepsza guma, niż pigułka "dzień PO"...
Trzeba być elastycznym, i odróżniać zło mniejsze, od większego!
Ten Woźnicki nienawidzi gejów i nimi gardzi. Kieruje się czysto zwierzęcym odruchem, a mianowicie typowym dla heteroseksualnego mężczyzny obrzydzeniem do stosunku seksualnego z innym mężczyzną. Ten odruch obrzydzenia jest odruchem zdrowym! Chroni bowiem przed popadnięciem w zaburzenie kierunku popędu seksualnego, inaczej mówiąc: w zboczenie...

Czy homofobii
będzie wyrazem
kiedy ja chęcią się nie wykażę
aby dać Du⭐ę jakiemuś gejowi
albo pokątnie laskę mu zrobić?

Tu muszę przyznać, co mam z tym zrobić
że mam objawy też
⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ gównofobii:
kiedy jem obiad, i ktoś mi podtyka
pod nos pokazując zawartość nocnika...

i co mam zrobić z tymi fobiami
że wstręt mnie jednak chwyta czasami...
Większość niechęci skierowana jest bowiem na homoseksualnych mężczyzn Bo to oni są przyczyną ~45% przypadków pedofilii (merdia gówniaego ścieku o tym milczą, waląc w fałszywy bęben pt. pedofilia księży. zaś ta w rzeczywistości nie sięga... 3%!
Ostatnio zmieniony 11 cze 2024, o 12:36 przez Jan Kraszewski, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Niski poziom intelektualny postu.
ODPOWIEDZ